WAKACJE

28.06.2019 jest ostatnim dniem pracy przedszkola przed przerwą wakacyjną.

Prosimy, aby rodzice zabrali z szatni ubrania i wszystkie inne rzeczy dzieci.

Życzmy wszystkim spokojnego, a przede wszystkim bezpiecznego odpoczynku.

Dodano:2019-06-27

ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

W ubiegły czwartek - 13.06.2019 r. nastąpiło uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Żegnaliśmy 12 dzieci, które odchodzą do szkoły oraz Ich rodziców, z których większość zaangażowana była na rzecz przedszkola poprzez pracę w Radzie Rodziców. Wszyscy zebrani na sali gimanstycznej obejrzeli prezentację zdjęć absolwentów. Następnie nauczyciele odczytali napisane przez siebie wierszyki o dzieciach i wraz z Panią Dyrektor wręczyli swoim podopiecznym dyplomy, zdjęcia i plecaki. Część oficjalną zakończył odtańczony przez absolwenów i nauczycieli polonez.

Po części oficjalnej rozpoczął się w przedszkolnym ogródku piknik rodzinny. Były konkurecje rzucania balonami w dinozaura, robienie opasek z papieru, mini koncert smyczkowy w wykonaniu Pani Ani Kasprzyk oraz oblegane stoisko "Wiem, co jem" z pysznymi, zdrowymi pastami oraz smakową wodą i jeszcze bardziej oblegana fotobudka, gdzie Pani Elwira, jak zawsze, wyczarowywała uśmiech na twarzach fotografowanych i robiła piękne zdjęcia.

Wewnątrz budynku można było obejrzeć Kronikę przedszkola oraz dokonać w niej pamiątkowego wpisu - dziękujemy bardzo za wszystkie ciepłe słowa, a także częstować się pysznymi i nieraz zaskakującymi w smaku ciastami i deserami np. z tapioki :)

Bardzo dziękujemy Rodzicom, którzy przynieśli na to współne święto ciasta i inne pyszności oraz zespołowi organizacyjnemu za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Zapraszamy do galerii, gdzie zamieszczone są już zdjęcia z tej uroczystości.

Przedszkole jest czynne do 28.06.2019 r., od 01.07.2019 zaczynają się wakacje.

W imienu Pani Dyrektor i własnym - Elżbieta Gołoś

Dodano: 2019-06-17

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020 ZAKOŃCZONA

Informujemy, że w dniu 24.04.2019 roku zakończyliśmy rekrutację dzieci na rok szkolny 2019/2020.

Obecnie nie posiadamy wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych i nie przyjmujemy żadnych dokumentów rekrutacyjnych.

Dodano: 2019-05-21