REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2019/2020 ZAKOŃCZONA

Informujemy, że w dniu 24.04.2019 roku zakończyliśmy rekrutację dzieci na rok szkolny 2019/2020.

Obecnie nie posiadamy wolnych miejsc w oddziałach przedszkolnych i nie przyjmujemy żadnych dokumentów rekrutacyjnych.

Dodano: 2019-05-21

"HOLI - CHŁOPIEC, KTÓRY OŻYWIAŁ KOLORY" - 10.05.2019

W miniony piątek dzieci z grupy VI i VII wystawiły w ramach XXVII edycji Festiwalu Teatralnego "Lalka i Ja" spektakl pt. "Holi - chłopiec, który ożywiał kolory". Inspiracją przedstawienia było indyjskie święto radości i wiosny - HOLI. W naszym spektaklu Holi stało się imieniem chłopca, który żył w biało - czarnym, smutnym świecie do czasu, aż pojawił się malarz, który świat chłopca zamienił na kolorowy i radosny. Malarz najpierw wprowadził kolor niebieski (niebieska chusta), potem żółty w postaci soku zrobionego z żółtych owoców, następnie zielony powstały z mieszania żółtej i niebieskiej farby, a na końcu ognisty - czerwony. Całość występu, w którym przewijała się dobrze dobrana i skomponowana muzyka, kończy się radosną zabawą dzieci kolorową chustą, balonami, mydlanymi bańkami, zwiewnymi chusteczkami i konfetti.

Wielkie podziękowania składamy p. Beacie Łukasiewicz, która jest autorką scenariusza i reżyserem przedstawienia.

Dziękujemy i gratulujemy Dzieciom oraz Paniom pięknego występu: Filipowi - roli chłopca Holi, Wiktorowi - roli malarza, Igorowi, który pięknie wyrecytował wstęp oraz Mai, Olkowi, Oliwierowi grającymi przyjaciół głównego bohatera, a także Paniom: Marcie Perekitko, Patrycji Rochowiak, Eli Koczyk, Bogusi Wielocha, Wioletcie Rżysko oraz Ani Kasprzyk za akompaniament na żywo na wielu instrumentach. Jury konkursowe, które obejrzało ten spektakl wypowiedziało wiele dobrych i pozytywnych komentarzy na temat występu naszych artystów oraz pomysłowości reżysera.

Zapraszamy do galerii, aby obejrzeć zdjęcia z tego wydarzenia.

Elżbieta Gołoś

Dodano: 2019-05-14

MAJOWY "DZIELNIACZEK"

Zapraszamy do lektury naszego miesięcznika.

W majowym wydaniu znajdą Państwo artykuły poświęcone:

- AAC,

- Roli kołderki obciążeniowej,

- Relacjom z życia grupy VII oraz III i IX,

- Nasze stałe rubryki.

W redakcyjnym gronie serdecznie witamy nowego członka - p. Patrycję z gr. VII. Uważamy, że debiut nowego redaktora wypadł bardzo dobrze - gratulujemy!

Dodano: 2019-05-10

DYŻUR WAKACYJNY 2019

Informujemy, że w tym roku szkolnym nasze przedszkole będzie pełniło dyżur wakacyjny w dniach 12-30.08.2019 r.

Karty na dyżur wakacyjny będziemy przyjmować w dniach 06.05. - 31.05.2019 r.

Poniżej zamieszczamy:

- harmonogram dyżurów przedszkoli specjalnych,

- zasady rekrutacji na dyżur wakacyjny,

- Kartę zgłoszenia dziecka na dyżur.

Dodano: 2019-04-24