INFORMUJEMY, ŻE LISTA DZIECI NA ZAJĘCIA Z WWRD ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.

Dodano: 2018-06-28

Ogłaszamy nabór na zajęcia z Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka (WWRD).

Zajęcia będą prowadzone w roku szkolnym 2018/2019 na terenie naszego przedszkola w ramach projektu unijnego „Wesołe przedszkole” w godzinach porannych (07:00-09:00) lub popołudniowych ( 14:00 – 17:00). Zajęcia prowadzić będą nauczyciele naszego przedszkola oraz specjaliści zatrudnieni w ramach projektu.

Na każde dziecko przewidziane zostało 1,5 godziny ( 90 minut) zajęć tygodniowo. Na zajęcia z WWRD możemy przyjąć 15 dzieci.

Zajęcia w WWRD organizowane będą dla dzieci:

- w wieku od 3 do 9 lat

- posiadających opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju dziecka

- zamieszkałych na terenie Warszawy , jak i poza Warszawą.

Warunkiem zapisania dziecka na zajęcia z WWRD w naszym przedszkolu jest:

- przysłanie do 29.06.2018 r. mailem na adres: sekretariat@przedszkole208.edu.pl - informacji o chęci zapisania dziecka na zajęcia,

- dostarczenie do sekretariatu przedszkola opinii o WWRD,

- podpisanie „Deklaracji uczestnictwa w projekcie” ( do pobrania z naszej strony – zakładka Unia Europejska – Druki rekrutacyjne)

- podpisanie „Oświadczenia uczestnika projektu” ( do pobrania z naszej strony – zakładka Unia Europejska – druki rekrutacyjne)

Zajęcia w WWRD planujemy kontynuować w następnych latach szkolnych.

Biuro Projektu mieści się w siedzibie Urzędu Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy w Referacie Funduszy Europejskich i Analiz Warszawa, ul. Wspólna 65a.

Osobą koordynującą projekt z ramienia przedszkola jest p. Elżbieta Gołoś

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Unia Europejska.

Elżbieta Gołoś

Koordynator projektu