W środę 23.02. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy u Stonogi.

Zespół organizacyjny Balu, w skład którego wchodzą nasze nauczycielki, przygotował dla dzieci dużo dobrej zabawy i atrakcji.

Jak sam tytuł wskazuje – dzieci na Bal zaprosiła w tym roku Stonoga. Zabawa zaczęła się od powitania i prezentacji przebrań dzieci z poszczególnych oddziałów. Były z nami księżniczki, żółwie, tygryski, piraci, rycerze, budowlaniec, kapitan a nawet jeden policjant. Potem rozruszaliśmy na dobre nasze nogi tańcząc w kółeczkach, parach, samodzielnie lub w korowodzie przypominającym stonogę. W między czasie były zabawy chustą, budowanie stonogi z balonów lub odbijanie rączek na papierze, aby utworzyć obraz na cześć stonogi.

Zabawa była bardzo udana i radosna, co mamy nadzieję oddadzą zdjęcia wykonane na Balu >> Bal Karnawałowy 2022

Pozdrawiamy 

Zespół organizacyjny Balu