W środę – 1 czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Tradycyjnie odbył się tego dnia turniej sportowy. I choć burzowa pogoda spłatała nam figla nie pozwalając na przeprowadzenie rozgrywek w ogrodzie, to jednak podjęliśmy aktywne wyzwania na sali gimnastycznej. Kilka słów zachęty ze strony Pani Dyrektor, zagrzewające huczne „ Hip hip huuura!” i już każde dziecko mogło się zmierzyć z kilkoma sportowymi zadaniami. Trzeba było się wykazać równowagą, celnością rzutu , umiejętnością oddania strzału na bramkę, dzielnie czworakować tocząc przed sobą piłkę …do końca tunelu . Bawiliśmy się też kolorową chustą – nie gubiąc baloników! -, a co odważniejsi próbowali sił w boksie – mierząc się z podwieszaną piłką. Dla wszystkich nie zabrakło wesołej muzyki, kolorowych confetti, miliona baniek, upominku, słodkiej czekolady i pamiątkowych medali.
Dziękujemy wszystkim za udział w tej zabawie!
Zapraszamy do galerii zdjęć z tej imprezy >> DZIEŃ DZIECKA