Logo kolorowe dłonie

Po krótkiej przerwie związanej z pandemią, znowu mogliśmy zaprosić małych artystów do wspólnej przygody. Dzięki ich twórczym działaniom na sali gimnastycznej naszego przedszkola zrobiło się bardzo bajkowo i kolorowo, ponieważ wszystkie nadesłane prace zostały wyeksponowane na wystawie, dzięki czemu dzieci oraz pracownicy naszej placówki mogli je podziwiać.

W dniu 11.06.2021 r. odbył się Finał III Edycji Konkursu plastycznego pt. „Bajeczna okładka” poświęconego twórczości Jana Brzechwy. W sumie w konkursie udział wzięło 12 przedszkoli, przysłano  39 prac, które wykonało 44 dzieci.

W wyniku głosowania (oddano 24 głosy) wyłoniono laureatów konkursu:

  • I miejsce zajęła praca „ Kot”, której autorką jest Klara (6 lat) z Przedszkola nr 351 im. W. Chotomskiej
  • II miejsce zajęła praca „Psie smutki” Franciszka i Antosia (lat 4) z Przedszkola Integracyjnego nr 38
  • III miejsce zajęła praca „Kwoka” – Aleksandry  ( lat 5) z Przedszkola nr 39 „Pod Topolami”

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie Laureatom oraz wszystkim Dzieciom i ich Opiekunom. Dziękujemy za nadesłanie pięknych, twórczych, radosnych prac, z których każda zachwyca swoją indywidualnością, pomysłowością oraz estetyką wykonania. Wszystkim Młodym Artystom życzymy wspaniałego rozwoju ich talentów. Informujemy, że dla każdego uczestnika konkursu zostały przygotowane dyplomy i upominki. Po ich odbiór zapraszamy po telefonicznym uzgodnieniu terminu z organizatorami.

Zapraszamy do zakładki „Konkurs Plastyczny”,  aby móc zobaczyć zdjęcia wszystkich prac >> ZOBACZ ZDJĘCIA