W tym roku szkolnym, od października 2022 roku do 13 stycznia 2023 roku, w naszym przedszkolu odbyło się już sześć koncertów muzycznych. Czterokrotnie gościli u nas muzycy z SIXFLOW, którzy w ramach swoich audycji muzycznych zagrali koncerty zatytułowane: „Chopin na rogu”, „Amadeusz gra na basie”, „O!płatek” i „Zegar Moniuszki”. Dwukrotnie zaś wystąpili artyści z Papaja Kids z koncertami pt.: „Magiczne prezenty spod świątecznej choinki” oraz „Mali bohaterowie – czyli koncert z piosenkami z bajek i nie tylko.”

Udział w koncertach dał dzieciom nowe możliwości odkrywania świata dźwięków i instrumentów. Była to również niecodzienna forma stymulacji zmysłów.

Muzyka grana podczas koncertów na żywo, inscenizacje muzyczne, wspólne muzykowanie, śpiew i taniec wywoływało dużo pozytywnych emocji i reakcji dzieci. Część z nich uchwycił obiektyw aparatu fotograficznego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń w poniższej galerii.

Koncert muzyczny – Chopin na rogu

Koncert muzyczny – Amadeusz gra na basie

Koncert muzyczny – O!płatek

Koncert muzyczny – Zegar Moniuszki

Koncert muzyczny – Magiczne prezenty

Koncert muzyczny – Mali bohaterowie