W środę – 29 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka. W tym roku ponownie mogliśmy świętować wspólnie całym przedszkolem. Na początek wszyscy zaśpiewali i zagrali na instrumentach do piosenki „Jestem sobie przedszkolaczek”.

Kolejnym punktem imprezy była prezentacja każdego z oddziałów do wybranego utworu muzycznego. Nie brakowało balonów, kolorowych chustek, kaloszy, chusty Klanzy, parasoli, instrumentów, dobrej muzyki i ciekawych układów tanecznych.

Następnie przeszliśmy do części oficjalnej. Nowe dzieci złożyły uroczystą przysięgę przy użyciu komunikatora oraz zostały pasowane przez Panią Dyrektor magicznym ołówkiem. W prezencie otrzymały pamiątkowe medale i maskotki. Imprezę zakończyła zabawa muzyczno-ruchowa, która wprowadziła nas wszystkich w doskonały nastrój na resztę dnia. Zwieńczeniem tego święta był słodki poczęstunek dla wszystkich dzieci.

Do naszej przedszkolnej społeczności oficjalnie dołączyli: Paweł, Tomek, Kornelia F., Zosia K., Franio, Minh Anh, Antoś, Zosia K. i Kornelia A. Wszystkim nowym przedszkolakom życzymy dużo uśmiechu i powodzenia na nowej drodze przedszkolnego życia.