W dniu 29 września w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość miała miejsce na sali gimnastycznej, gdzie wszystkich obecnych powitała Pani Dyrektor. Rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki o całuskach, a rozesłane w powietrze buziaczki wywoływały uśmiech i radość na wszystkich twarzach. Potem przedszkolaki wspólnie muzykowały przy piosence „Jestem sobie przedszkolaczek”. Każde dziecko grało na wybranym instrumencie, słychać było dźwięki kołatki, tamburyna, dzwonków, bębenka… Kiedy ucichły instrumenty, na środek sali zaprosiliśmy naszych nowych przedszkolaków. Przy pomocy komunikatora dzieci złożyły przysięgę, a następnie Pani Dyrektor za pomocą czerwonego ołówka pasowała każdego na prawowitego przedszkolaka.

Podczas uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe medale i podarunki – kolorowe piłki i czekoladę, aby ich pobyt w naszym przedszkolu był słodki i pełen zabawy. Podczas tej imprezy nie zabrakło również wspólnych przedszkolnych zabaw i pamiątkowych zdjęć, na których obejrzenie zapraszamy do naszej galerii >> PASOWANIE

Dziękujemy za wspólną zabawę i gratulujemy nowym przedszkolakom.