Szanowni Państwo,
zakończyliśmy licytację lalek w ramach tegorocznego udziału naszego przedszkola w programie UNICEF Polska „Wszystkie kolory świata”.
Wszystkie wystawione na licytację lalki znalazły swoich nowych właścicieli. Jedną z nich jest dziewczynka z Ukrainy, która wraz z mamą uciekła przed wojną do naszego kraju.
W sumie udało się nam zebrać kwotę 850 zł. Cały dochód z licytacji został wpłacony na konto UNICEF z przeznaczeniem na pomoc dzieciom z Ukrainy.
Bardzo dziękujemy twórcom lalek: dzieciom, nauczycielom, paniom pomocom, rodzicom. W czasie powstawania lalki dzieci brały również udział w zajęciach edukacyjnych z wykorzystaniem utworzonej lalki, które pozwoliły im poznać kulturę, krajobrazy i zwyczaje kraju, z jakiego pochodzi lalka. Dziękujemy także wszystkim osobom, które wzięły udział w licytacji. Byliśmy bardzo zaskoczeni tak żywym odzewem z Państwa strony i zaangażowaniem w licytację. Żałujemy, że nie każdy mógł wygrać upragnioną lalkę, ale te pozytywne doświadczenia będą dla nas motywacją, aby ponowić tę akcję w przyszłym roku.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii, które pokazują proces tworzenia lalek >>
https://photos.app.goo.gl/DGoZJM511aQK6KTL9
oraz niektórych zwycięzców licytacji>>
https://photos.app.goo.gl/kZt4bVPiESVaKSbR8

Pozdrawiam
Organizatorzy licytacji

Wystawa szmacianych lalek przedstawiających mieszkańców różnych regionów Świata