Drodzy Rodzice, Nauczyciele i wszyscy Pracownicy!

W dolnej szatni naszego przedszkola został ustawiony biały pojemnik do zbiórki tekstyliów w ramach akcji „Pomaganie przez ubranie”, do prowadzenia której wracamy po krótkiej przerwie 🙂

Głównym założeniem działalności fundacji „Pomaganie przez ubranie” jest wsparcie finansowe fundacji charytatywnych, do których trafiają pieniądze wygenerowane z zawartości przesłanego worka z ubraniami.

A zatem, jeśli posiadają Państwo niepotrzebne rzeczy, w stanie nadającym się do dalszego użytku, to zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji!

Do pojemnika można wrzucać:

  • odzież męską, damską i dziecięcą, która nadaje się do ponownego użytku;
  • czapki, szaliki, apaszki, rękawiczki, skarpetki;
  • obuwie ( muszą być w parach);
  • torebki, plecaki;
  • obrusy, ręczniki, zasłony.

Najważniejsze, aby nie oddawać rzeczy zniszczonych. Potrzebne jest obuwie, odzież i inne tekstylia bez plam, dziur, zmechaceń – nadające się do ponownego użytku >> PLAKAT

Pełną informację o tym, co można wrzucić do pojemnika, znajdziecie Państwo na plakacie, który znajduje się na naszej tablicy informacyjnej, a szczegóły dotyczące samej akcji są na stronie internetowej www.pomaganieprzezubranie.pl.

Środki z obecnej zbiórki zostaną przeznaczone na Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. Księdza Józefa Tischnera. Ta małopolska fundacja zajmuje się kompleksową opieką lekarską, pielęgniarską i rehabilitacyjną dzieci do 18 r.ż. Obejmuje także opieką socjalną i psychologiczną ich rodziny.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Liczy się każde wsparcie ❤

Za akcję w naszym przedszkolu odpowiadają Panie:

Izabela Szymaszek – nauczycielka oddziału X  i Aleksandra Molenda – psycholog