Informujemy, że rekrutacja na nowy rok szkolny 2021/2022  odbywa się w dniach 01-19.03.2021 r.

UWAGA: rekrutacja do przedszkoli specjalnych odbywa bez systemu elektronicznego.

Nie ma znaczenia kolejność składania zgłoszeń.
Prosimy o zapoznanie się z HARMONOGRAMEM REKRUTACJI do naszego przedszkola.

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola oraz załącznik nr 2 można pobrać z naszej strony internetowej z zakładki DRUKI. Wypełnioną Kartę zgłoszenia wraz z załącznikiem nr 2 można składać osobiście w przedszkolu – po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie lub wysłać pocztą ( w tej sytuacji prosimy o mailowe powiadomienie nas o tym fakcie).

Informujemy równocześnie, że w tym roku, z powodu pandemii nie odbędzie się spotkanie rekrutacyjne „Otwarte drzwi”. W zamian za to zaproponujemy Państwu w drugim tygodniu marca możliwość spotkania ON-LINE z dyrektorem przedszkola. Szczegóły i link do wydarzenia podamy wkrótce.