Karnawał wciąż trwa! Z tej okazji w naszym przedszkolu 07 lutego odbył się wyjątkowy bal – Bal u Królowej Zimy. Wzięły w nim udział wróżki, księżniczki, rycerze, smoki, kotki, żabki, super bohaterowie, roboty, a nawet Pan Sałata – być może była to sałata lodowa 😉

Zima wcale nie jest zła. Można się z nią dobrze pobawić. Nie zabrakło tańca i muzyki. Na początku imprezy każdy uczestnik zaprezentował swój wyjątkowy strój. Potem rzucaliśmy do siebie papierowe śnieżynki, żeby w dalszej części z tych ugniecionych papierowych kul wylepić bałwana. W zimowej aurze trzymając białą płachtę podrzucaliśmy na niej balony. Potem Królowa Zima i Pingwin zaprosili nas do naśladowania ruchów w rytm ich piosenek. Było dużo uśmiechu i radości. To był świetny bal!!! 

Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie strojów dla dzieci. Dziękujemy też wszystkim uczestnikom, tym małym i dużym, za wspólną zabawę!