W dniu 7 maja nasze przedszkolaki wzięły udział w kolejnym koncercie zespołu Papaya Kids. Koncert nosił tytuł ,,Lećmy do gwiazd”. 

 Podczas tego muzycznego wydarzenia, dzieci nie tylko słuchały śpiewanych im piosenek, ale również aktywnie uczestniczyły w zabawie pt. ,,Podróż rakietą”.  W tej muzyczno – ruchowej zabawie poznały nazwy niektórych planet tj. Wenus, Mars czy Jowisz i rozwiązały zagadki tematyczne. Po zakończeniu tej ,kosmicznej podróży wszyscy szczęśliwie wróciliśmy na naszą planetę – Ziemię. 

Uśmiechnięta Pani stoi obok plakatu z rakietą kosmiczną
Dzieci tańczą na scenie, w tle plakat z rakietą kosmiczną
Zdziwiona Pani trzyma w ręku makietę UFO