W dniu 01 czerwca świętowaliśmy w  naszym przedszkolu Dzień Dziecka. Zabawa zaczęła się od złożenia dzieciom za pomocą PCS-ów, życzeń od Pani Dyrektor i wszystkich pracowników przedszkola. Następnie ogłoszono rozpoczęcie sportowych konkurencji. Dzieci przechodziły przez różne punkty wykonując dostosowane dla nich ćwiczenia. Były stacje związane z zabawą z chustą, strzały na bramkę, przechodzenie przez poziomą drabinkę, przechodzenie przez tunel, rzut woreczkiem w piłkę rehabilitacyjną, łowienie rybek w basenie z wodą, przechodzenie przez kładkę i nakładanie obręczy na palik, trafianie dłonią lub kijkiem w podwieszoną piłkę, slalom między pachołkami oraz rzut piłeczką do pojemnika z wodą.

Każdy przedszkolak na miarę swoich możliwości: samodzielnie lub z pomocą wykonywał postawione przed nim zadania. Było i poważnie, i wesoło. Wiadomo, że kontakt z wodą, zabawa chustą, rzucanie czymś lub trącanie czegoś zawsze powodują radość; inne dyscypliny wymagały skupienia i dokładności, ale po ich wykonaniu czuć było u wszystkich wielką satysfakcję. A że każdy ma w sobie trochę dziecka, to, żeby tradycji stało się zadość, pracownicy zmierzyli się ze sobą w ostatniej konkurencji przeciągania liny. Naprzeciw siebie stanęły oddziały górne kontra oddziały dolne. Specjaliści wspomagali obie strony, a dzieci głośno dopingowały swoje Panie. Doping oraz siła pozwoliły w tym roku na wygranie drużynie oddziałów dolnych. Gratulujemy!.

Na koniec imprezy każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz upominek i tradycyjnie całość zakończył pokaz wystrzeliwanych konfetti i baniek mydlanych.

Przebieg imprezy oraz wszystkie atrakcje można zobaczyć na zdjęciach:

Dzień Dziecka cz. I ( kliknij w link)

Dzień Dziecka cz. II ( kliknij w link)

Dziękujemy organizatorom imprezy za wspaniałą zabawę oraz Radzie Rodziców za ufundowanie medali i prezentów dla dzieci.