Dyrektor rozdaje dyplomy
Dyrektor rozdaje dyplomy

W czwartek 17.06.2021 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Żegnaliśmy 9 dzieci, które odchodzą do szkoły oraz ich rodziców. Uroczystość zaczęła się w sali gimnastycznej od obejrzenia prezentacji ze zdjęciami tegorocznych absolwentów. Następnie zostały odczytane wierszyki o dzieciach napisane przez nauczycielki, które potem razem z Panią Dyrektor wręczały absolwentom pamiątkowe dyplomy, plecaki oraz zdjęcia. Część oficjalną zakończył uroczysty Polonez w wykonaniu tegorocznych absolwentów, odtańczony w ogrodzie przedszkolnym. Następnie zostały rozdane nagrody w organizowanym przez nasze przedszkole konkursie kulinarnym „Przedszkolna książka kucharska”.

Dzieci przy kąciku ze zdrową żywnością
Dzieci przy kąciku ze zdrową żywnością

Po części oficjalnej rozpoczął się w morskim klimacie piknik rodzinny. Wszyscy goście, którzy przybyli mogli spróbować swoich sił przy kilku stanowiskach. Można było zmierzyć się z groźną ośmiornicą w bitwie na balony, przechodzić przez tunel, w którym odczuwalny był klimat głębi oceanu; można było także chłodzić się przy wodzie łapiąc na wędkę rybki. Wszystkie te doświadczenia znalazły potem odzwierciedlenie w postaci malunków na folii. Dodatkowo w Fotobudce Pani Wiola robiła wszystkich chętnym rodzinne – pirackie zdjęcia, a w kąciku „Wiem, co jem” czekały na spragnionych pyszne, zdrowe, czerwone koktajle oraz świeże owoce. Uatrakcyjnieniem pikniku był koncert skrzypcowy Pani Ani, która na co dzień prowadzi zajęcia z rytmiki. Piękne melodie poderwały do tańca niejedną osobę.

Dwoje dzieci tańczy w parze
Dwoje dzieci tańczy w parze

W wolnej chwili każdy mógł również zajrzeć do naszej kroniki wspominając nie tylko kończący się ten rok szkolny. 

Serdecznie dziękujemy naszym miłym gościom: dzieciom, rodzicom i rodzeństwu za obecność i dobrą zabawę. Zapraszamy do Galerii, gdzie można już obejrzeć zdjęcia z uroczystości oraz z fotobudki.