W piątek 22 kwietnia, po raz trzeci w tym roku szkolnym, pojechaliśmy do Teatru Małego Widza. Zostaliśmy zaproszeni na przedpremierowy pokaz spektaklu pt. „Wełna”.
Artyści Teatru Małego Widza wykorzystując kolorowe kłębki włóczki i przeróżne powstałe z niej wytwory, a także wspaniałą muzykę na żywo dostarczyli dzieciom mnóstwo wrażeń i radości.
Spotkania z Teatrem Małego Widza, uczestniczenie w jego przedstawieniach (w tym roku były to: „Kosmos”, „Sensoryczny Labirynt Muzyczny” i „Wełna”) są dla dzieci, ale też dla wychowawców wyjątkowym przeżyciem. Spektakle angażują wiele zmysłów, odwołują się do dziecięcej wrażliwości, do dziecięcego sposobu oglądania i badania świata. W niezwykły sposób wzbogacają dziecięce doświadczenia.
Zapraszamy do Galerii w celu obejrzenia zdjęć z wycieczek >> Teatr Małego Widza