We wtorek 04.06.br. dzieci z oddziału VII wybrały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 123 przy ul. Czarnieckiego. Uczniowie tej szkoły co sezon przygotowują przedstawienia muzyczne o wybranej przez siebie tematyce. W tym roku mieliśmy przyjemność obejrzeć wyjątkową interpretację „Akademii Pana Kleksa”. Zachwyciły nas skomplikowane choreografie, okazałe kostiumy oraz przygotowana z prawdziwym rozmachem scenografia. Przede wszystkim urzekło nas jednak ogromne zaangażowanie wszystkich Artystów! W rytm hitów tj. „Kaczka Dziwaczka”, „Meluzyno” czy „Dzik jest dziki” uczniowie prezentowali swoje umiejętności taneczne i aktorskie. Nie zabrakło także współczesnych rockowych brzmień – „Całkiem nowa bajka” wzbudziła wiele emocji wśród publiki. Bawiliśmy się świetnie! Z radością i dumą obserwowaliśmy w akcji także absolwentów naszego przedszkola. Udało się nam nawet zrobić zdjęcie z samym Panem Kleksem! Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za piękny spektakl.

Dzieci czekające na przystanku autobusowym
Przedstawienie Akademia Pana Kleksa
Dzieci oglądające przedstawienie