13 grudnia nasze przedszkole odwiedził  Święty Mikołaj wraz ze swoimi Elfami. Z tej okazji odbyła się wspaniała zabawa Mikołajkowa. Specjalnie na ten wyjątkowy dzień sala została udekorowana w świąteczne ozdoby.

W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja jego pomocnicy przygotowali wspólne zabawy. Dzieci grały na instrumentach i tańczyły do świątecznej muzyki. Była również zimowa bitwa na śnieżki. Dzieci wykonały śnieżki ugniatając biały papier, a następnie próbowały celować do bałwanka lub uciekającego Elfa. Wyświetlona została prezentacja z piosenką o prezentach, jakie może przynieść Mikołaj. Podczas zabawy wszyscy nasłuchiwali kroków naszego gościa. Gdy Święty Mikołaj przybył do sali serdecznie przywitał się z dziećmi oraz zatańczył wspólny taniec do piosenki. Dzieci ozdobiły razem z naszym gościem choinkę wcześniej zrobionymi kolorowymi łańcuchami. Następnie każde dziecko otrzymało prezent i miało okazję zrobić sobie zdjęcie ze Świętym Mikołajem. Gdy rozdano już wszystkie prezenty, nasz gość pożegnał się i zaprosił do obejrzenia przez okno przedszkola pokazu zimnych ogni. Ten dzień był dla wszystkich wyjątkowy i świąteczny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej zabawy >> Mikołaj 2022