Dnia 5 września w naszym przedszkolu odbył się koncert pod tytułem „Muzyczna podróż wehikułem czasu”. Wystąpili przed nami artyści z grupy Papaja Kids, którzy zabrali dzieci w muzyczną podróż do czasów młodości ich rodziców.

Podczas koncertu przedszkolaki miały okazję usłyszeć i zaśpiewać kultowe piosenki z filmu „Akademia Pana Kleksa”, programu telewizyjnego „Domowe Przedszkole” oraz utwory zespołu Fasolki. Te melodyjne, pełne energii i radości piosenki, od lat bawią kolejne pokolenia dzieci, a teraz wywołały wiele uśmiechów i entuzjazmu również wśród naszych małych słuchaczy.

Koncert był nie tylko wspaniałą zabawą, ale także cennym doświadczeniem muzycznym. Dzieci miały okazję poznać dźwięki, które towarzyszyły dorastaniu ich rodziców, co wzbudziło wiele ciekawości i radości. Muzyczna podróż w czasie okazała się prawdziwym sukcesem, a radosne śpiewy i pląsy na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy zespołowi Papaja Kids za stworzenie tej niezapomnianej atmosfery!