Zaczynamy nowy rok szkolny, a wraz z nim będą pojawiać się kolejne numery naszego miesięcznika „Dzielniaczek”.

To wydanie ukazuje się równo po 20 latach od pierwszej publikacji naszej gazetki. Przez 20 lat nieprzerwanie redagujemy pisemko z informacjami o życiu przedszkola oraz artykułami poświęconymi tematyce psychologiczno – pedagogicznej, terapeutycznej, zdrowotnej i ekologicznej.

Bardzo dziękujemy wszystkim nauczycielom zaangażowanym w tworzenie tego miesięcznika oraz naszym czytelnikom i sympatykom za towarzyszenie nam w tej prasowej przygodzie.

Zapraszamy do lektury 215 numeru naszego dorosłego już, 20 – letniego, „Dzielniaczka”, a sobie życzymy, żeby sił i zapału starczyło nam na kolejne lata jego redagowania.

Zespół redakcyjny

Dzielniaczek 09.2024