W dniu 25 września w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na przedszkolaka. W tym roku mieliśmy 6 nowych przedszkolaków. Podczas tego ważnego wydarzenia dzieci na rozgrzewkę grały na bębenkach do piosenki „Jestem sobie przedszkolaczek”. Następnie złożyły ślubowanie przy użyciu komunikatora. Pani Wicedyrektor za pomocą magicznego ołówka pasowała każdego, nowego przedszkolaka , a Panie wręczały medale, pluszaki i znaczki odblaskowe. Na koniec wszyscy zaśpiewali piosenkę „ Jestem przedszkolakiem” i bawili się bańkami mydlanymi.
Emocje i dobry nastrój udzielił się wszystkim obecnym na uroczystości. Naszym nowym przedszkolakom życzymy dużo sukcesów podczas pobytu w naszym przedszkolu.