Dnia 16 grudnia do naszego przedszkola przybył wyjątkowy gość – Święty Mikołaj ze swoimi pomocnikami Elfami. Najpierw w przedszkolnym ogródku pojawiły się Elfy, które ustroiły choinkę, a następnie rozpoczęły poszukiwania Świętego Mikołaja. Mikołaja Elfy nie znalazły, ale natknęły się na wielki prezent, który zaczął przed nimi uciekać. A w tym wielkim prezencie ukrył się sam Święty Mikołaj, który z pomocą Elfów wydobył się z pudełka i zaczął serdecznie pozdrawiać wszystkie dzieci zgromadzone przy oknach w swoich salach. Mikołaj zaśpiewał dla dzieci piosenkę, zaświecił lampki na choince i rozdawał prezenty. Niektóre z prezentów – dla dzieci z górnych grup – zostały nawet wciągnięte na linie. Potem Mikołaj wraz z Elfami odwiedził po kolei wszystkie oddziały rozdając jeszcze słodki poczęstunek. A na koniec odbyły się wspólne zdjęcia z Mikołajem. To był dzień pełen niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Z utęsknieniem czekamy na wizytę Mikołaja w następnym roku.

Zdjęcia z imprezy Mikołajkowej można obejrzeć w naszej Galerii >> Mikołajki 2021