Wczoraj w naszym przedszkolu odbył się już kolejny w tym roku koncert zespołu Papaja Kids. Tym razem związany był on z obchodzonym 11 listopada Świętem Niepodległości Polski. Pozostając w klimacie minionej kilka dni wcześniej uroczystości, artyści przypomnieli, jak ważne jest kultywowanie naszej polskiej tradycji i pamięci o ważnych wydarzeniach historycznych.  W ramach spotkania muzycy zaprezentowali przedszkolakom wesołe, żołnierskie piosenki angażując przy tym nasze dzieci do wspólnej zabawy. Podczas koncertu nie brakowało śmiałków chętnych do zagrania na trąbce, wcielenia się w rolę rannego żołnierza czy sanitariuszki – bohaterów śpiewanej piosenki p.t. „Sanitariuszka Małgorzatka”. Ochotnicy mogli też popróbować musztry wojskowej. Na koniec animatorka zapoznała dzieci z postacią bohaterskiego niedźwiedzia Wojtka. Koncert dostarczył naszym przedszkolakom wiele radości. 

Zdjęcia z koncertu >> zobacz