W dniu 20 czerwca 2024 roku odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku przedszkolnego.

W tym roku pożegnaliśmy 8 dzieci: Szymona, Matyldę, Łukasza, Tomka, Natalię, Szymka, Piotra oraz Dawida. Specjalnie na tę okazję została przygotowana i wyświetlona prezentacja przedstawiająca zdjęcia tegorocznych absolwentów z ubiegłych lat. Zgodnie z tradycją panującą w naszym przedszkolu przygotowane zostały także i odczytane wyjątkowe wiersze o każdym dziecku odchodzącym z przedszkola. Pani Dyrektor wraz z nauczycielami wręczyła dzieciom dyplomy oraz upominki w formie wyprawki do szkoły.

Po oficjalnej części pożegnania odbył się w ogrodzie przedszkolnym Piknik rodzinny. Impreza rozpoczęła się od zatańczenia poloneza przez tegorocznych absolwentów. Następnie wspólnie bawiliśmy się z zespołem Papaja Kids, który koncertował w naszym przedszkolu przez cały ubiegły rok. Podczas pikniku można było skosztować smakołyków warzywno-owocowych, które przygotował dla nas na swoim stoisku zespół „Wiem, co jem”.

Wszyscy kibicowaliśmy też naszym piłkarzom podczas ich uczestnictwa na Euro 2024. Specjalnie na tę okazję przygotowana została fotobudka z motywem barw biało czerwonych oraz piłki nożnej. Każdy chętny mógł przymierzyć gadżety kibica i wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. W ogrodzie postawione zostały również bramki oraz kolorowe piłki do gry dla dzieci i rodziców. Wśród przygotowanych atrakcji dla dzieci były także brokatowe tatuaże z wakacyjnymi motywami oraz bańki mydlane.

Dobra pogoda i świetne humory dopisywały nam przez cały czas naszego wspólnego spotkania.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i zorganizowali tę imprezę, licznie przybyłym na tę imprezę gościom oraz Radzie Rodziców, która zasponsorowała wszystkie atrakcje.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.